استفاده از زغال سنگ در ساخت موشک برای اولین بار در آلمان

زغال سنگ طی میلیون‌ها سال از گیاهان مرده‌ای که در اعماق زمین در معرض فشار و دمای بالا بوده‌اند، تشکیل می‌شود که منجر به فرآیند زغال‌زدگی می‌شود.
در جریان زغال‌زایی ابتدا پیت، سپس زغال سنگ، زغال سنگ سخت و در نهایت گرافیت تشکیل شد.

لیگنیت عمدتاً در معادن روباز استخراج می شود و عمدتاً در نیروگاه ها برای تولید برق و گرما استفاده می شود.

زغال سنگ سخت z است.

در منطقه روهر زیرزمینی استخراج می شود و بیشتر به کک تبدیل می شود، که i.a. برای تولید آهن استفاده می شود قطران زغال سنگ که محصول جانبی اختلاط است یکی دیگر از مواد اولیه صنایع شیمیایی است که می توان از آن مواد معطر و فنل جدا کرد.

برای ساخت پلاستیک و رنگ استفاده کرد.

زغال سنگ

هر دو زغال سنگ زغال سنگ و قیر را می توان برای تولید آمونیاک و متانول، کربن زدایی گاز سنتز مربوطه استفاده کرد. علاوه بر این، آنها را می توان با هیدروژنه کردن کربن در بنزین تولید کرد.

در کنار دو سوخت فسیلی دیگر، گاز طبیعی و نفت، زغال سنگ نیز یک منبع انرژی مدرن است. علاوه بر این، زغال سنگ سخت عمدتاً از طریق فرآیندهای مختلف بازیافت می شود و به عنوان ماده خام برای صنایع شیمیایی استفاده می شود.

به خصوص در دوره 345 تا 280 میلیون سال پیش، بخش زیادی از زمین را پوشش گیاهی باتلاقی غنی پوشانده بود.

بیشتر این گیاهان سرخس بودند که برخی از گونه های آن به اندازه درختان رشد می کردند. فرض بر این است که کل جنگل های اولیه چنین درختان سرخس وجود دارد که مناطق وسیعی را پوشش می دهد.

از آنجا که vöragen تعیین کننده برای تشکیل زغال سنگ در این دوران زمین شناسی برآورده شد، آن را به عنوان عصر زغال سنگ و با اصطلاح فنی کربن (از لاتین برای زغال سنگ = carbo) نامیده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.