استفاده از ملحفه یکبار مصرف در اصفهان برای جهاز تازه عروس موجب تعجب همه شد

در مقایسه با ملحفه معمولی، ملحفه یکبار مصرف در اصفهان از مواد نازک و در عین حال بسیار بادوام ساخته شده‌اند که دو برابر لباس‌های معمولی در ماشین لباسشویی جای می‌گیرند.

این کار نه تنها کار را آسان تر می کند، بلکه شستشوی کمتر باعث صرفه جویی در مصرف برق، آب و مواد شوینده می شود. این نیز از محیط زیست محافظت می کند.

آیا از ملحفه های یکبار مصرفی که بعد از هر بار درمان دور می اندازید استفاده می کنید؟

یا از ملحفه های پنبه ای، تری، بیور یا کتانی استفاده می کنید که بعد از درمان می شویید؟ یا حتی لباس های خود را به لباسشویی می دهید؟

ببینید در هنگام استفاده از لباسشویی چه هزینه هایی متحمل می شوید و با استفاده از Dr. Güstel می تواند در شستن ورق های فیبر صرفه جویی کند. محاسبه 252 روز کاری فرض می شود.

ملحفه یکبار مصرف در اصفهان

به سادگی تعداد مشتریانی را که هر روز درمان می کنید وارد کنید. شما می توانید تعداد مشتریان خود را با “کشیدن” دکمه نقره ای تعیین کنید.

آیا از ملحفه های یکبار مصرف استفاده می کنید؟ با 0 درمان در روز، استفاده از ملحفه های یکبار مصرف باعث هزینه کل 0 یورو در سال می شود. این محاسبه قیمت 70 سنت برای هر ورق یکبار مصرف را در نظر گرفته است.

هنگام استفاده از ورق های الیافی قابل شستشو با 400 بار شستشو، مجموعاً 0 یورو برای خرید و به خصوص هزینه های شستشو (انرژی، آب، مواد شوینده) متحمل می شوید.

به ویژه، اگر به ورق های الیافی شسته شده تغییر دهید، 0 کیلووات ساعت در هزینه های انرژی صرفه جویی می کنید که عمدتاً ناشی از تولید (و دفع) ورق های یکبار مصرف است.

این امر از CO2 در مقدار 0 کیلوگرم جلوگیری می کند. این به عنوان مثال با مسافت رانندگی 0 کیلومتری مطابقت دارد که می توانستید با یک ماشین رانندگی کنید.

تیجه گیری: با استفاده از ورق های الیافی شسته شده به جای ورقه های یکبار مصرف، علاوه بر صرفه جویی در هزینه، CO2 را نیز کاهش می دهید. این از محیط زیست و خر پول شما محافظت می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.