انتخاب بهترین نوع جارو برقی

بیایید با هم به موارد اصلی نگاه کنیم:

عملکرد قدرت خلاء
قدرت موتور
سطح نویز
طراحی و ساختار
فیلتراسیون
لوازم جانبی عرضه شده
1. عملکرد برق خلاء جارو برقی بوش سطلی
دو شاخص اصلی برای تعیین عملکرد توان خلاء بالابر آب و جریان هوا هستند.

بالابر آب در mmH2O، mbar یا kPa اندازه گیری می شود. این نشان دهنده نیروی مکش است و پارامتر مرجع برای جاروبرقی مایعات و مواد سنگین است.

جریان هوا جارو برقی سامسونگ بر حسب m3/h یا L/s اندازه گیری می شود. این مقدار حجم هوای ورودی را بیان می کند و پارامتر مرجع برای مکش ریز گرد و غبار و مواد سبک است.

2. قدرت موتور
قدرت موتور بر حسب وات، کیلووات یا HP بیان می شود. بستگی به نوع و تعداد موتورهایی دارد که جاروبرقی به آنها مجهز شده است. انتخاب تعداد موتور و در نتیجه قدرت باید متناسب با کاربرد و مقدار ماده جاروبرقی باشد.

معمولاً از دو نوع موتور 1 مرحله ای یا 2 مرحله ای استفاده می شود. موتورهای 1 مرحله ای با جریان هوا بیشتر و موتورهای 2 مرحله ای با خلاء بیشتر مشخص می شوند.

3. سطح سر و صدا
سطح نویز جارو برقی رباتیک دایسون که بر حسب دسی بل dB(A) بیان می شود، پارامتر دیگری است که باید ارزیابی شود. حتی اگر به شدت با کارایی مرتبط نباشد، مطمئناً عواقبی بر راحتی دارد، به خصوص اگر جاروبرقی در محیط های حساس به سر و صدا استفاده شود.

 

4. طراحی و ساختار
عنصر دیگری که باید مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد ساختار است: وزن و ابعاد، حداکثر فاصله قابل دسترسی و مانور پذیری.

ابعاد و وزن کلی بسته به مدل و کاربرد/محیط متفاوت است. اگر جاروبرقی روی چرخ است و باید برای کارهای نظافتی مانند ادارات، مغازه ها، فضاهای متوسط ​​و کوچک استفاده شود، مهم است که خیلی سنگین نباشد (کمتر از 10 کیلوگرم). از طرفی اگر مثلا در محیط های صنعتی استفاده شود این عوامل ثانویه می شوند. به علاوه، مخزن جمع آوری می تواند بزرگتر یا کوچکتر باشد و با مواد مختلف ساخته شود: پلاستیک یا فولاد.

علاوه بر این، لازم است طول کابل منبع تغذیه را نیز در نظر بگیرید: جاروبرقی های IPC به طور کلی مجهز به یک کابل منبع تغذیه 8 متری هستند که طیف وسیعی از عملکرد را تضمین می کند.

جنبه دیگری که ارزش ارزیابی دارد، سیستم هندلینگ جارو برقی شارژی است که به عنوان نوع چرخ دستی و چرخ در نظر گرفته می شود. برای مثال، با کاربردهای خارج از منزل، جاروبرقی با چرخ دستی‌های دارای چرخ‌های بزرگ با روکش لاستیکی ترجیح داده می‌شود تا بهترین مانورپذیری را حتی در کف‌های ناهموار تضمین کند.

  • منابع:
  1. 6 THINGS TO CONSIDER WHEN PURCHASING A VACUUM CLEANER
  • تبلیغات:
  1. کشف کنسانتره انار در صندوق امانات بانک ملی!
  2. درمان زانو درد با خوردن آویشن امکان پذیر شد!
  3. قاتلی از عایق برای خفه کردن افراد استفاده می کرد!
  4. دستگاه بادکن جلوی مشکلات کلیوی را می گیرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.