با استفاده از سیم جوش پارس بدون نیاز به محافظ جوشکاری کنید

دیگر لحیم مذاب (آلیاژ) همراه با شار مورد استفاده همیشه تا حدی تهاجمی بوده و به آرامی نوک لحیم کاری را از بین می برد. از نظر مکانیکی، اما بالاتر از همه از نظر شیمیایی.

جنبه دیگر همگن بودن شار روی سیم جوش پارس است. در حالت ایده آل، شار باید به طور مساوی در تمام طول آن توزیع شود. اگرچه تولید کنندگان سیم جوش تلاش می کنند تا محصولات با بالاترین کیفیت را ارائه دهند.

اما ناهمگنی می تواند در شار موجود در هسته سیم رخ دهد و این می تواند بر همگنی اتصالات لحیم شده تأثیر بگذارد.

پاسخ به متداول ترین سوالات و مشکلات مربوط به لحیم کاری دستی را در مقاله قبلی ما چگونه جوشکاری کنیم: نکاتی برای جوشکاری با کیفیت و کارآمد پیدا خواهید کرد.

طیف WSW سیم های جوش Weller راه حلی برای تمام مشکلات فوق ارائه می دهد. اول از همه، سازنده یک هسته همگن با شار را تضمین می کند.

سیم جوش پارس

یک هسته 100٪ پر از شار پیوسته بدون ریزترک یا بی نظمی، ذوب منظم سیم را تضمین می کند و می تواند بدون تصادف از آن استفاده کرد، به عنوان مثال با فیدرهای خودکار.

یک مزیت بزرگ همچنین کاهش قابل توجه پاشش است که کار تمیز و کارآمد را تضمین می کند و همچنین بالاترین کیفیت مواد اولیه یعنی مواد با خلوص بالا از آنجایی که از اولین ذوب می آیند.

نکته آخر، قابل ذکر است که همه انواع سیم جوش در محدوده WSW شرایط جوش “بدون تمیز” را برآورده می کند. پس از لحیم کاری، نیازی به تمیز کردن بقایای لحیم کاری از PCB نیست.

حکاکی کمتر Fe که منجر به عمر بیشتر نوک و تا 70% کاهش سایش نوک می شود، به علاوه دمای لحیم کاری بالا و خیس شدن بسیار سریع حتی بر روی سطوح دشوار مانند مواد کمی کثیف و اکسید شده (به ویژه نسخه های فلاکس کلاس M1).

اینها ویژگی های مشترک کل محدوده سیم های جوش ولر WSW هستند.
M1 به نسخه هایی با شار فعال متوسط ​​حاوی هالیدها اشاره دارد که برای سطوحی که همیشه برای لحیم کاری مناسب نیستند نیز مناسب هستند.
L0 به شار فعالیت کمتر و نسخه های بدون هالید اشاره دارد. آنها حتی برای حساس ترین سطوح ایمن هستند و از نظر خوردگی با درجه ایمنی بالایی مشخص می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.