تولید کنندگان کنستانتره روی 43 عیار

تولید کنندگان سرمایه گذاری های فراوانی را برای تهیه آهن ترانس 43 عیار در بخش های متفاوت می کنند. حیطه اصلی این فعالیت های متمرکز بر روی اکتشاف، استخراج و بهره برداری از معادن موجود روی است. از جهتی اقداماتی در این مسیر توسط کادر متخصص و سازنده های معتبر انجام می گیرند که به امور تبدیلی معروف هستند. بنابراین بسیاری از شرکت های طرف قرار داد با تهیه کنندگان اصلی این اجناس، بازار بورس را رونق بخشیدند.

تولید کنندگان کنستانتره روی 43 عیار

منظور از کنستانتره روی چیست؟

منظور از کنستانتره روی چیست؟

آلومینیوم آلیاژی حاوی درصد زیادی گوگرد های خام در درون خود است و هم چنین مقادیری آهن، سرب و نقره نیز در محتویات اصلی آن ها دیده می شود.

معمولا مواد اصلی این اجناس روی های به دست آمده در هر نوعی می باشند. این عناصر از خاک روی معدنی پر املاحی به دست می آیند که خاصیت تبدیل شدن، به هر نوع فراورده دیگری را دارند.

در واقع قبل از این که فلز روی در مراحل کانی سازی خود وارد شود باید انواع گوگرد ها، از اجزای اصلی آن ها جدا سازی گردند.

در این زمینه ماده معدنی با سه اصل کلی شناخته می شود که عبارتند از :

  • درجه اعتبار و عیار : این درجه بندی ها را از نمره ۱۴ شاخص گداری کرده و تا اندازه ۴۳ بسیار متغیر می باشند.
  • نوع محصول اصلی : شناخت این اجناس تنها از عهده کارشناسانی بر می آید که تجربه کافی را، در راستای کانی شناسی به خود اختصاص داده اند.
  • مقدار کانی های همراه : معمولا کلیه اجزای تشکیل دهنده ای که در کنار این محصول هستند جایگاهی جداگانه را، از محصول تولیدی به تصویر می کشند. زیادی یا کم بون آن ها از موارد تولید شده یک نمونه جدید را می سازند.

نمونه های ذکر شده مشخصات فنی این تولیدات را یاد آور می شوند که برای هر خرید و فروشی، دانستن آن ها ضروری و با اهمیت است.

بسیاری از معادن روزانه برای یافتن بهترین نمونه های روی به بررسی و استخراج می رسند تا به کارخانه ها داخل شده و از آن ها، بهترین کنستانتره ها شکل بگیرند.

درباره کنستانتره روی 43 عیار بیشتر بدانید

درباره کنستانتره روی 43 عیار بیشتر بدانید

این محصول از همان فرآورده های اصلی روی می باشد که تنها در یک خصلت، با نمونه های مشابه خود تفاوت دارد. درست است که کلیه اقسام موجود و شبیه این ساخته ها متشکل از کانی های مرغوبی هستند اما، درجه ارزش گذاری آن ها به یک میزان نیست.

عامل تمایز دهنده در این اصول همان عیار کنستانتره روی است که در این مورد، به حد ۴۳ رسیده است. این خامل اعتبار و ارزش این محصول تولیدی را خیلی بالا و برتر کرده است.

از این بابت استفاده های فراوانی را در صنای مختلف می توان بر روی این نمونه صورت داد چون با این حد از قابلیت، توان مصرفی آن گسترش می یابد.

مراحل تولید کنستانتره روی 43 عیار

مراحل تولید کنستانتره روی 43 عیار

برای تولید کنستانتره روی اصولی را در مرکز تولیدی متعدد پی ریزی می کنند تا این که، بهترین نتایج مفید و سود مند دریافت شوند.

شناخت منابع روی در نقاط مختلف خیلی اساسی به نظر می رسند. با دریافت خاک های مورد احتیاج در این جایگاه ها و وارد کردن آن ها در کارخانه ها، عملیات اصلی بر روی محصولات انجام می گیرد.

روش و شیوه های اصلی استخراج معادن در این راستا به دو راه کلی یعنی، اصول متالوژی شکل می یابند. بعضی از این راهکار ها سریع و فوری موفقیت هایی را به همراه می آورند و سایر آن ها، خیلی زمان بیشتری را طلب می کنند.

روند تغلیظ بر روی خاک های معدنی به شکل موثری انجام می پذیرد و دقت می شود برای جلوگیری از هزینه های حمل و نقل، این اقدامات قبل از ورود محصولات به مراکز تولیدی انجام بگیرند.

با انجام امور استحصال و فرآیند های هیدرومتالوژی باید اصول حرارت دهی بر این اجناس فراهم گردد. ماشین آلات صنعتی قدرت گرمایی شدیدی را به این منابع اضافه می کنند تا این که، حالتی ذوب را در نمونه ها شکل دهند.

با این عملیات برجسته و نوین اقلام به اکسید روی تبدیل می شوند که قابلیت های افزونی را، در پیشرفت اقتصادی و ایجاد صنایع متعدد دارند.

برای تعیین میزان و درصد این کنستانتره ها آزمایشاتی متعددی بر روی این اجناس صورت می پذیرند. از سویی برای جلوگیری از انباشت بی رویه محصولات اضافی در این زمینه در انبار های مخصوص تحقیقات بر روی نمونه های دپو شده انجام می یابد.

نرخ خرید انواع کنستانتره روی در کرمان

نرخ خرید انواع کنستانتره روی در کرمان

پیش بینی نرخ کنستانتره در جریان معاملات اهمیت قابل توجهی دارد و در این شرایط، عوامل زیادی تاثیر گذار هستند. می توان با دقت در کلیه موارد به شرح کوتاهی از  آن ها پرداخت :

  • انجام طرح های عمرانی گسترده می تواند قیمت خرید کنستانتره روی را در کرمان خیلی دگرگون سازد. وسیع بودن این فعالیت ها و رشد جهانی نرخ ها در بازار های بین المللی، تحولی شگفت آور را در افزایش هزینه های اصلی به وجود آوردند. از سویی رکود این مقادیر بین المللی می تواند قیمت های منطقه ای را هم کاهش دهند.
  • مورد بعدی نگاه به عرضه و تقاضا های موجود است. به هر دلیلی هر شرک تولید کننده ای که از دایره اقدامات و تولیدات خود خارج شود کاهش شدیدی را، در قیمت های موجود به دنبال می آورد. این واحد های عرضه کننده مطرح جایگاهی اساسی در این مسیر دارند تا جایی که، مقادیر را از یک افزایش ناگهانی به افت شدید دچار می کنند.
  • سیاست های ارزی در این مسیر خیلی قابل توجه می باشند. با دقت در این که وضعیت اقتصادی کشور حالتی شناور دارد به همان صورت، تصمیمات موجود نیز نقشی حیاتی دارند. از طرفی هنگامی که کابینه های اصلی در فکر افزایش نرخ ارز باشند هزینه های اصلی محصولات معدنی نیز، به تبعیت از آن ها افزایش چشم گیری پیدا می کنند.
  • از جمله این که درجه خلوص این نمونه ها عکس العمل های فراوانی را در رشد یا کاهش هزینه های موجود خرید می گذارد. بالا بودن کیفیت و کاهش نا خالصی ها از اجناس موجود قیمت های بالا تری را نشان می دهد. در مقابل این اوضاع شرایطی متفاوت نیز وجود دارد به صورتی که اگر ضایعات فراوانی در میان اقلام دیده شوند، دیگر انتظار ارائه کنسانتره ها با هزینه هایی بالا نمی باشد.

این نکات قبل از اقدام به هر دریافت و سفارشاتی باید بررسی و شناخته شوند تا این که، مشکلاتی فراوان به همراه نیایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.