خانه ای گرم با عایق

یک منبع مبتنی بر علم سفارشی که به کودکان کمک می‌کند کار علمی را بیاموزند – «پرس و جو، تجزیه و تحلیل، ارتباط و حل» – با استفاده از Inno-therm®/Metisse®، عایق حرارتی نسوز پنبه/جین بازیافتی کم کربن، توسعه یافته است.

استراتژی اروپا 2020 روشن می کند که برای غلبه بر بحران اقتصادی کنونی باید اقتصاد سبزتر و پایدار ایجاد کنیم. علم زمینه ساز آینده ای بهتر و بستر جامعه دانش بنیان و اقتصاد سالم است. ما می‌توانیم پاسخ‌های مناسبی را برای چالش‌هایی که با آن روبه‌رو هستیم، با مشارکت دادن تا آنجا که ممکن است استعدادهای زیادی در فرآیند تحقیق و نوآوری پیدا کنیم. نسل بعدی مبتکران و مجریان اکنون در مدرسه هستند.

پروژه آموزش مدارس و خانه‌ها/ خیریه Solar-Active، از طریق بازوی تجاری شرکت اجتماعی خود Recovery Insulation، با دانشگاه شفیلد هالام همکاری می‌کنند تا یک منبع مبتنی بر علم سفارشی ایجاد کنند – HOT HOUSE. این فعالیت کلاسی مبتنی بر فیزیک و انتقال حرارتی با عایق الاستومتری حرارتی در KS3 و KS4 از Inno-therm®/Metisse®، یک عایق حرارتی و صوتی پنبه/جین بازیافت شده کم کربن، و سایر محصولات عایق سازگار با محیط زیست استفاده می‌کند تا به کودکان کمک کند تا مهارت‌های تحقیق و تحلیل ارزشمندی کسب کنند. و در مورد مصالح ساختمانی پایدار برای ساختمان های سالم بیاموزید.

آزمایشات اولیه با موفقیت توسط معلمان در شفیلد و با معلمان آموزش دیده انجام شده است. همانطور که یکی از معلمان درگیر گفت:

استفاده از خانه‌ها به بچه‌ها این فرصت را داد تا ببینند که عایق پشت بام ارزان در یک موقعیت واقعی چگونه کار می‌کند.»

رویکرد آموزشی HOT HOUSE یادگیری مهارت‌های حل مسئله و ارزش شکست را از طریق آزمایش‌ها و شکست‌ها تسهیل می‌کند تا موفقیت‌های به‌دست‌آمده در فرآیند یادگیری را برجسته کند و مهارت‌های ضروری برای عایق رطوبتی جدید را توسعه دهد. HOT HOUSE خاص علم است، اما دارای زمینه پایداری است. این بر اساس این ایده است که علم در همه جا وجود دارد و نوآوری ها و اصول علمی را می توان در مواد روزمره مانند عایق های ساختمانی یافت.

  • منابع:
  1. The HOT HOUSE: new education resource based on the physics of insulation
  • تبلیغات:
  1. کشف کنسانتره انار در صندوق امانات بانک ملی!
  2. درمان زانو درد با خوردن آویشن امکان پذیر شد!
  3. قاتلی از عایق برای خفه کردن افراد استفاده می کرد!
  4. دستگاه بادکن جلوی مشکلات کلیوی را می گیرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.