خرید خاک روی ترکی با عیار 14

خاک روی ترکی بیشتر کاربردی صنعتی داشته و از آن در چنین صنایعی به کار می رود.

بیشترین واردات را در کشور ما از ترکیه دارد که دارای عیار های متفاوتی نیز می باشد .

این خاک ها حاصل ذوب کردن ورق های آهن ترانس در کوره ها و ته نشین شدن آنهاست که به آن سرباره نیز می گویند.

خرید خاک روی ترکی با عیار 14

انواع خاک روی ترکی را بشناسید

انواع خاک روی ترکی را بشناسید انواع خاک روی شامل بخش های بسیاری است در کل می توان گفت خاک ها انواع بسیار زیادی دارند.

خاک های روی جز آن دسته از خاک هایی هستند که دارای مقدار بالایی از آلومینیوم آلیاژی اند ولی مواد تشکیل دهنده دیگر آن متفاوت بوده و برای همین در دسته های مختلفی قرار میگیرند.

خاک های روی  با توجه به لایه های تشکیل دهنده و نوع آنزیم و یا مواد معدنی که در آن است تعیین می شود همچنین میزان روی درون آن هم تاثیر گذار است.

در کل خاک ها سه نوع میباشند که دارای ۶ لایه می باشند هر کدام دارای مواد معدنی مربوط  به خود می باشند .

یکی دیگر از دلایلی که خاک ها را متفاوت میکند مراحلی است که در تولید طی میکند.

برای مثال برای تولید یکی از انواع آن ابتدا ورقه هایی از جنس روی را در کوره ذوب کرده سپس اکسیدی تولید می شود که دلیل اصلی آن ذوب به صورت مستقیم است بعد آن خاک روی را به کمک شاندر جدا می کنند .

در واقع تفاوت خاک های روی در ترکیبات آنهاست .

این محصولات در واقع محصولی فرعی به حساب می آیند زیرا از طریق ذوب ورق های روی پودری ته نشین می شود که آن را خاک روی می نامند البته پس از سرد شدن آن که دو راه دارد که یکی از آنها سرد شدن آن توسط عبور دادن از آب است و دیگری آرام سرد کردن آن با قرار دادن آن در معرض هواست.

باید گفت که بخش اعظم این خاک برای تهیه یا ساخت اکسید استفاده می شود.

انواع این نوع خاک ها به میزان حرارت دهی ان ها  بستگی دارد زیرا هر چه بیشتر حرارت ببینند عیارشان بالاتر رفته و در انواع مختلفی قرار می گیرند.

خاک ها انواع مختلفی دارند مانند مولیسولز و اکسیسولز و .. غیره که هر کدام برای کار مخصوصی هستند از دیگر انواع آن میتوان به آلفوسولز و اریدیسولز و انتیسول و هیستوسولز و مولیسولز اشاره کرد.

ویژگی های خاک روی ترکی عیار 14

ویژگی های خاک روی ترکی عیار 14 فروش خاک روی در سراسر کشور از طریق شرکت ها و نمایندگی های آن صورت می گیرد .

امروزه به دلیل کاربرد گسترده ای که در صنایع دارد بسیار فروش بالایی پیدا کرده و پر کاربرد شده است و از جمله کاربرد های آنها عبارت اند از تولیدات مواد شیمیایی و صنعت ماشین سازی و آبکاری های فلزات و بوگیر و ساخت آلیاژ های مختلف از جمله برنجی و همچنین ساختن ابزار و تجهیزاتی که توانایی درخشش در شب را دارند اشاره کرد که البته برای ساخت چنین وسایلی باید از خاکی با عیار بالا استفاده کرد .

این خاک دارای ویژگی های بسیار بالایی است و همین دلیل کاربرد گسترده آن شده.

از ویژگی های بارز این محصول می توان به بافت شیشه ای که دارد اشاره کرد که خود را پس از سریع سرد کردن نشان می دهد .

وجود ترکیبات شیمیایی مختلف در آن که مقدار آنها یکسان نبوده و در انواع مختلف این خاک ها متفاوت است .

تولید کنندگان می توانند در فرآیند ذوب عیار این محصول را بالا برده و ارزشش را دو چندان کنند.

رنگی سفید مایل به آبی دارد و همچنین یکی از فلزات پرکاربردی است و پس از مس و آهن و آلومینیوم پر مصرف ترین فلز از پوسته زمین به حساب می آید.

این خاک ها همانطور که گفته شد در ماشین سازی و آبکاری های مربوط به فلزات و صنایع شیمیایی و… کاربرد دارد همچنین در راهسازی ها مانند آسفالت و جاده سازی های مربوط به آن و ساختن بتن و پشم های سرباره نیز پرکاربرد است و علت درخشندگی ابزاری که در آنها از روی استفاده می کنند وجود سولفیدی ست که در ترکیبات روی وجود دارد .

به دلیل وجود مواد فراوان معدنی در این خاک و همچنین روی فراوانش علاوه بر صنعت در کشاورزی و تغذیه مردم نیز بسیار پر کاربرد است.

علاوه بر خاک روی خود روی نیز بسیار مفید و مغزی به ویژه برای بدن انسان است که از جمله مزایای آن جلوگیری از انواع سرطان و درمان جوش ها و تقویت حس هایی مثل بویایی و چشایی را نیز می تواند تقویت کند همچنین درمان روماتیسم و ریزش های مو است و همچنین خود روی در صنعت نیز کاربرد های بسیار گسترده ای دارد برای مثال ساخت محلول هایی که ضد عفونی کننده هستند و ساخت دارو هایی برای التهاب گلو و همچنین پماد های پوستی و صنایعی مثل ظروف مسی و فولاد های گالوانیزه و تولید برنج استفاده می شود.

چگونه بهترین خاک روی بخریم؟

چگونه بهترین خاک روی بخریم؟ قیمت خاک روی به عوامل بسیاری بستگی دارد مانند تقاضایی که بازار دارد زیرا هر چه بیشتر طلب کند قیمتش پایین تر می اید همچنین صادراتش .

از دیگر عوامل آن میتوان به هزینه ای که صرف خرید مواد اولیه می کنند و همین طور فرآیند تولید و فراوری آن هم اشاره کرد .

یکی از عواملی که خاک روی مرغوب را نشان می دهد مدت ذوب و حرارت دادن آن است که موجب افزایش عیار آن و مرغوبیت آن را افزایش می دهد.

خاک روی رنگی شبیه خاک های معمولی داشته پس در خرید آن به ظاهرش نیز باید دقت داشته باشیم .

فروش خاک روی ترکی با قیمت عالی

فروش خاک روی ترکی با قیمت عالی عیار خاک روی با توجه به معیارهای خاصی عدد گذاری می کنند که گاهی از وزارت خانه ارجاع داده می شود و گاهی نیز خود تولید کننده آن را تعیین می کند که فرمولی که دولت برای محاسبه قیمت و عیار آن ارائه می کند که بسیار به بازار های بورس همچنین شرکت های مربوطه کمک می کند.

خاک روی امروزه به علت کاربردی بودن آن در بسیاری از صنایع کاربرد دارد.

بسیار در بازار پر رونق شده و سود دهی بالایی دارد.

می توان این خاک را از چند راه تهیه کرد یکی از آنها خرید آنلاین است و یا می توان از طریق نمایندگی های آن اقدام کرد و از دیگر راه های آن تهیه از شرکت های آن است.

فروش این کالا به صورت کیلویی و یا تنی می باشد که در تولیدات انبوه و فروش های عمده ای بسته بندی نیم الی ۱ تنی دارند.

کشور ترکیه تولیدات گسترده ای از این کالا دارد همچنین صادراتش را نیز دارد و جز اولین کشور های تولیدکننده آن بوده است به همین دلیل نام ترکی بر روی آن است و عیارهای مختلفش نیز به میزان حرارت خوردنش در کوره یا معدن بستگی دارد.

برای خرید این نوع خاک میتوان به نمایندگی ها و شرکت های مربوطه مراجعه کرد تا با قیمتی مناسب بتوان آن را تهیه کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.