خرید عمده شمش روی بافق

شمش روی معمولا به صورا عمده و سفارشی فروخته می شود خرید عمده شمش روی بافق یزد را می توان با مراجعه به وب سایت های فروش و یا مراجعه حضوری به دفاتر و نمایندگی ها انجام داد.
شمش روی بافق یزد از لحاظ بالا بودن کیفیت جزء بهترین شمش های تولیدی است.
شهرک صنعتی بافق یزد با خدمات اخیری که توسط مسئولین این استان در زمینه برق، خطوط تلفن، گاز رسانی و… داشته است می تواند این شهر را در رسیدن به موفقیت های بزرگ در بخش صنعت سوق دهد.
بافق یزد در بخش تولیدات شمش روی روز به روز با اعتماد سهامداران وشرکت های ذینفع و مشتریان رو به سمت ترقی و پیشرفت نهاده است.

شرکت بافق دارای قسمت های مختلفی در زمینه تولید محصولات خود از جمله شمش روی 99.97 درصد است، هرکدام از این بخش ها دارای وظایف خاص خود هستند.

این شرکت با استخدام کارشناسان مجرب جهت مشاوره در امر فروش و همچنین بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و توجه به سلامت و ایمنی کارکنان توانسته است گام بزرگی در بهره وری و افزایش تولیدات خود داشته باشد و رضایت مشتریان خود را جلب کند.

خرید عمده شمش روی بافق

مشخصات شمش روی 99.97 درصد

مشخصات شمش روی 99.97 درصد

روی فلزی است که از معادن به صورت ناخالص استخراج می شود و طی اعمال مراحلی در نهایت در کوره های صنعتی به صورت خالص در می آید.

روش های زیادی برای استخراج این فلز پر مصرف و پر کاربرد موجود می باشد، یکی از این روشها، روش پیرو متالوژی است که در ایران کاربردی ندارد و دیگری روش هیدرو متالورژی است که در محیط های آبی صورت می گیرد، و در ایران بسیار پر کاربرد است.

روی با نام دیگر زینک است و 23 امین عنصر از عناصر پوسته زمین است این عنصر دارای علامت اختصاری zn می باشد و دارای عدد اتمی 30 است.

این فلز از فلزهای پر کاربرد در میان تمام مردم ایران و جهان است و در صنایع مختلفی کاربرد دارد.

از مشخصات شمش روی می توان گفت که؛ رنگ آن سفید مایل به آبی و نقره ای است و با رطوبت هوا تغییر رنگ داده و به تیره میرسد، در اثر احتراق و آتش نیز رنگش سبز می شود، از لحاظ فیزیکی به صورت جامد است و جزو فلزات واسطه محسوب می شود.

مراحل استحصال شمش دارای پیچیدگی و دارای مراحل مختلفی می باشد، ابتدا فلز روی استخراج می شود و برای فرآیند تولید به کارخانه‌ها  ارسال و کنسانتزه فلز روی پس از ارسال از معادن در مکان های مورد نظر انبار می شود و مورد نمونه برداری و آزمایشات لازم قرار می گیرد و پس از تعیین میزان فلز روی به صورت محلول در می آید،  محلول مورد نظر پس از طی مراحل مختلف به ورق روی تبدیل سپس ورق های روی در کوره ها و در حرارت بالا ذوب و در قالب مخصوص ریخته و سرد می شود و تبدیل به شمش روی می شود، در  دربازار های داخلی و خارجی عرضه  می شود و فروش شمش روی در این بازار ها آغاز می گردد.

شمش روی دارای کاربردهای زیادی است که در زیر به چند نمونه آن اشاره می کنیم:

در صنایع ساختمان، حمل نقل، لاستیک سازی، مصارف خوراکی، لوازم الکتریکی، دندان سازی، داروسازی، ظروف سفالین، کف سازی، ساخت سیمان، اتومبیل سازی، صنعت چاپ وفتوکپی، رنگ سازی، ریخته گری، مخازن باتری ها،  بسیار پر مصرف است .

علت استفاده آن در ساختمان سازی مقاومت بالای آن و در الکترونیکی در سیم برقی ،پیچ، مهره و در رنگ سازی نیز به علت خاصیت پوششی بالای خود در برابر اشعه ماوراء بنفش پر مصرف است، در اتومبیل سازی در ساخت شبکه از آن بهره می گیرند.

از اکسید روی به عنوان رنگدانه نقاشی ها و از متیل روی درسنتز مواد آلی استفاده می شود.

از کلرید روی به عنوان اسپری ضد بود استفاده می شود.

ابعاد شمش روی 99.97 درصد

ابعاد شمش روی 99.97 درصد

عوامل زیادی در قیمت آهن قوطی دست دوم تاثیر می گذارد یکی از عوامل مهم که تاثیر مستقیمی روی قیمت این محصول می گذارد عیار شمش تولیدی است.

معادن زیادی در جهان هستند که این فلز پر کاربرد را در خود جای دادند ،از جمله این کشورها می توان به چین و استرلینگ و کانادا اشاره کرد.

هشتاد درصد معادن روی زیر زمینی  8 درصد معادن روباز و مابقی ترکیبی از این دو است.

شمش روی به صورت بندیل های یک تنی تولید می شود وبا تسمه های گالوانیزه بسته بندی وعرضه می شود.

طول آن 40سانتی متر، عرض بیست سانتی متر و ضخامتش پنج سانتی متر است.

وزن شمش روی تقریبا بیست و پنچ کیلو و دویست الی سیصد گرم است.

آنالیز شیمیایی شمش روی 99.97 درصد

آنالیز شیمیایی شمش روی 99.97 درصد

آهن نبشی زیادی در بازار موجود است که از رایج ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شمش روی 99.95 درصد

شمش روی 99.96 درصد

شمش روی 99.97 درصد

شمش روی 99.98 درصد

در کشور ما ایران از پر کاربر ترین موارد مصرف شمس روی، شمش روی 99.97 درصد است.

ناخالصی های شمش روی آهن، مس، سرب، کادمیوم  است. اگر بخواهیم به آنالیز شیمیایی این فلز بپردازیم نتایج زیر حاصل می شود.

  zn: min 0/0 99/97

pb: max 0/0 120                      cu:0/0015

AL:0/00 5

cd:0/0010

       fe:0/0005

روی خالص بسیار نرم است ودر حرارت معمولی هم شکننده است.

از مشخصات شمس روی این است که درخاصیت ضدخوردگی است به علت دوام بالای آن ،وبه خاطر داشتن این خاصیت در ریخته گری قطعات کوچک استفاده می شود.

فروش ارزان قیمت شمش روی بافق

فروش ارزان قیمت شمش روی بافق

کارخانه های زیادی به تولید شمش روی در ایران پرداخته اند و دربازاهای داخلی و خارجی باهم در رقابتند.

تولید شمش روی داری پیچیدگی ومراحل زیادی است.

شرکت بافق تواسته است به تولید و استخراج کانه های فلزی از جمله شمش روی و سرب بپردازد،  تولید اصلی و بیشتر آن کنسانتره روی است که ابعاد شمش روی را طبق استاندارد های فنی و جهانی لازم تولید و با عیار های مختلف عرضه کرده است.

شرکت بافق با تکیه برعلم و دانش خود و کارشناسان استخدام شده، در محیطی کاملا سالم توانسته در راستای مشتری محوری موفق باشد و رضایت خریداران را کسب کند.

این شرکت توجه بالایی بر کاهش آلودگی هوا و محافظت از محیط زیست دارد و با کاهش آلاینده در این امر نیز موفق بوده است و اگر نتواند کنترل لازم را در کاهش آلایندها داشته باشد ممکن است با پرداخت هزینه‌های هنگفت متحمل زیان در فروش شود.

یکی از روش های فروش شمش روی از جمله شمش روی بافق روش غیر مستقیم و به صورت اینترنتی است، که مزایای زیادی دراین روش موجود است یکی از آنها اینست که امکان پذیرش شکایات و انتقادات مشتریان را داراست تا از این طریق بتواند عملکرد بهتری در تولید داشته باشد و همچنین دست واسطه ها کوتاه و با قیمت های ارزان تری مواجه خواهیم شد.

ایران در تولید شمش روی در بین جهانیان موفق بوده است، تکنولوژی تولید شمش روی چون از خاک خام هست پر هزینه است  ولی آنالیز این فلز قابل قبول است.

فروش شرکت بافق به صورت صادرات است، به این صورت که با استخراج مواد معدنی در واردات و صادرات نقش بسزایی داراست.

قیمت شمس روی به نوسانات ارز و دلار نیز بستگی دارد و با تغییر قیمت دلار و ارز متغیر خواهد بود.

از عوامل تاثیر گذار بر فروش این شرکت هزینه استحصال این فلز است و عیار سنگ معدنی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.