خرید کنسانتره روی سولفوره از نمایندگی ها

کنسانتره روی سولفوره به دلیل کاربردهای زیاد در صنایع مختلف از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد؛ برای خرید آهن تسمه باید به نکات مهمی توجه شود تا یک محصول با کیفیت و ایده آل با قیمت مناسب در اختیار داشته باشیم که می توان از نمایندگی های خرید روی سولفوره در سراسر کشور بهره گرفت.خرید کنسانتره روی سولفوره از نمایندگی ها

موارد استفاده از کنسانتره روی سولفوره

موارد استفاده از کنسانتره روی سولفوره

آهن ناودانی اصفهان یکی از پرمصرف ترین عنصرها به شمار می رود که در صنایع مختلفی کاربرد دارد و اغلب از آن برای تولید آلیاژ استفاده می شود.

به طور کلی از کنسانتره روی سولفوره به دلیل خواص فیزیکی، شیمیایی و ترکیبات متنوع در زمینه های گوناگونی استفاده می شود.
از ویژگی های بارز روی سولفوره می توان به واکنش پذیری بالا، مقاومت در برابر خوردگی، الکتروشیمی، سیالیت، نقطه ذوب پایین، آلیاژ پذیری و مقاومت کشش بالا اشاره کرد که کاربرد آن را دوچندان می کند.

از جمله موارد استفاده از کنسانتره روی سولفوره به شرح زیر می باشد:

 • استفاده در صنعت خودرو سازی
 • ابزار آلات
 • جلوگیری از پوسیدگی فلزات
 • ساخت و سازها
 • صنایع غذایی
 • پزشکی و داروسازی
 • صنایع رنگ سازی و نساجی

البته ناگفته نماند موارد بالا تنها بخشی از کاربردهای این محصول بی نظیر می باشد؛ همچنین از روی کنسانتره در صنایع شیمیایی و پتروشیمی نیز استفاده می شود.

روش های تولید کنسانتره روی خام

روش های تولید کنسانتره روی خام تولید کنسانتره روی خام با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات روز دنیا انجام می پذیرد؛ سنگ روی خام دارای ایزوتوپ های مختلفی می باشد که هر کدام دارای ویژگی و خصوصیات منحصر به فردی خواهد بود.

روش های متعددی برای تولید کنسانتره روی خام وجود دارد، در زیر به 4 مورد اشاره کرده ایم:

 1. روش های مستقیم
 2. فرآیند ولز
 3. استخراج حلالی
 4. روش heavy media cyclone

هر کدام از فرآیند های تولید کنسانتره دارای مراحل و بخش های مختلفی می باشد که ویژگی های مربوط به خودش را دارد.
فرآیند ولز یکی از روش های تبخیر روی می باشد که در آن بخار فلز از واکنش های مستقیم بین فازها به دست می آید.

روش HMC صرفه اقتصادی خوبی دارد چرا که در هنگام جداسازی از یک هیدروسیکلون استفاده می کند که کانی های کم عیار را از کانی های پر عیار تفکیک می سازد.
در روش های مستقیم، استخراج در یک مرحله انجام می پذیرد و نیازی به کنسانتره نخواهد بود؛ یکی از روش های تولید روی خام TBRC می باشد.

استخراج حلالی (Solvent extraction) یکی از روش های تصفیه فلزاتت از محلول ها به شمار می رود که به به واسطه آن یون ها از یکدیگر جدا می شوند.

امروزه با رشد علم و فناوری، تکنولوژی های نوینی برای تولید و استخراج روی کنسانتره پدید آمده است که فرآیند استخراج را تسهیل کرده است.

کنسانتره روی با چه نرخی معامله می شود؟

کنسانتره روی با چه نرخی معامله می شود؟

قیمت کنسانتره روی به چه عواملی بستگی دارد? قیمت مصوب کنسانتره چگونه محاسبه می شود?
می توان گفت نرخ و قیمت روی کنسانتره به نحوه خرید و فروش، کیفیت، میزان تقاضا و تولید و … وابسته می باشد چرا که در صورت خرید این محصولات از نمایندگی های معتبر دیگر نگرانی بابت قیمت بالا و یا کیفیت پایین آن نخواهیم داشت.

قیمت مصوب کنسانتره روی سولفوره توسط اتحادیه و اصناف مرتبط اطلاع رسانی می شود که باعث جلوگیری از افزایش ناگهانی قیمت ها خواهد شد.
در رابطه با نحوه خرید و فروش باید گفت که اگر محصولات را به صورت عمده و انبوه تهیه کرد در مقایسه با خرید جزئی و خرده از صرفه اقتصادی بهتری برخوردار می باشد.

برای خرید محصولات طبیعتا بهترین و اقتصادی ترین روش در الویت قرار خواهد گرفت؛ از این رو می توان اذعان داشت فروش مستقیم از بهترین روش ها می باشد.
کیفیت روی سولفوره رابطه مستقیمی با قیمت آن دارد به طوری که هر چه کیفیت و مرغوبیت محصول بهتر باشد به همان اندازه بر قیمت آن افزوده خواهد شد.

میزان تقاضا و تولید نقش مهمی در اقتصاد دارد؛ هر چه تولیدکنندگان محصولات بیشتری تولید و به بازار عرضه نمایند، نیاز بازار به اینگونه محصولات کاهش می یابد و در نتیجه از قیمت محصولات به طور چشمگیری کاسته می شود که افراد با توان خرید بالاتری می توانند محصولات مورد نیازشان را تهیه و یا خریداری نمایند.

نمایندگی های روی کنسانتره در سراسر کشور به طور گسترده اقدام به توزیع و پخش این محصولات می نمایند؛ کنسانتره روی سولفوره توزیع شده توسط نمایندگان دارای قیمت بسیار ارزان و کیفیت بالا است.
اغلب این محصولات عمده توسط نمایندگی ها و تولیدکنندگان در دسترس مشتریان و خریداران قرار می گیرد که از مرغوبیت قابل توجهی برخوردار هستند.

قیمت فروش کنسانتره روی سولفوره ارزان

قیمت فروش کنسانتره روی سولفوره ارزان

قیمت کنسانتره روی سولفوره شاید یکی از چالش های هر خریدار و یا فروشنده ای باشد که به طبع به عوامل مختلفی بستگی دارد.
فروش کنسانتره روی به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم امکان پذیر می باشد که هر کدام دارای مزایا و معایبی می باشد.

فروش کنسانتره روی به صورت مستقیم و عمده مزیت های بسیاری را برای خریداران به همراه درد؛ در این روش فروش به دلیل حذف واسطه گران بسیار، از قیمت محصولات به طور چشمگیری کاسته می شود که خود دلیلی بر استقبال افراد خواهد بود.

از قبیل مزایای فروش کنسانتره روی سولفوره به صورت مستقیم می توان به فروش آسان و سریع، قیمت ارزانتر، جلب رضایتمندی مشتریان، صرفه جویی در وقت و زمان، کیفیت برتر و غیره اشاره کرد.

به دلیل کیفیت بالای سولفوره روی، این محصولات به کشورهای زیادی صادر می شود که نشان دهنده مرغوبیت آنها می باشد.
تخمین زده شده است که در سال های آتی محصولات صادراتی روی کنسانتره روند صعودی به خود گیرد و این محصولات به کشورهای زیادی اعم از ترکمنستان، ارمنستان، هند، چین، روسیه، لهستان، مکزیک و … ارسال شود.
طبق آماره های به دست آمده سالانه میزان زیادی از محصولات کنسانتره روی سولفوره در ایران تولید و فراوری می شود که بخش زیادی از آن مختص به صادرات است.

تجارت روی کنسانتره سولفوره به میزان تولید آن بستگی دارد؛ ایران به دلیل داشتن معدن فراوان می تواند خیلی خوب در زمینه تولید این محصولات عمل کند و همین قیمت مناسب باعث ایجاد رقابت در بازار جهانی واقع شود.

ضمنا کیفیت بالای کنسانتره سولفوره روی و تولید آنها توسط دستگاه های پیشرفته دلیلی بر تجارت خوب آن در بازار جهانی که موجب فروش داخلی و صادراتی بالا محصولات می باشد.

فروش داخلی این محصولات به چند بخش تقسیم بندی می شود که اولین بخش کیفیت و مرغوبیت آنها می باشد؛ تولیدکنندگان و برند های زیادی که در ایران هستند با تولید محصولات باکیفیت این قدرت انتخاب را به مشتریان داده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.