دانشمندان شیلنگ هیدرولیک ef7 ساختند که آب شور را قابل خوردن می کند

شیلنگ هیدرولیک ef7 شیلنگ‌هایی هستند که از پلیمر ساخته شده‌اند، با الیاف آرامید و مارپیچ فولادی تقویت شده‌اند.

می‌توانند فشارهای بسیار بالایی را تحمل کنند، انبساط حجمی کم آنها زمان پاسخگویی را به آنها می‌دهد که واقعاً سریع است و سوراخ داخلی آن‌ها آسیاب می‌شود، بنابراین فشار حداقل است.

علیرغم پشتیبانی از فشارهای عملیاتی بالا، این شیلنگ ها انعطاف پذیری یکسانی را در طول عمر مفید خود حفظ می کنند، حتی در هر یک از کاربردهای خود، حتی در سخت ترین موارد، عمر طولانی دارند.

این به دلیل طراحی آن از فولاد تقویت شده است که در برابر شوک فشار مقاوم است و همچنین پوشش آن در برابر سایش و مقاومت بالای آن در برابر مواد شیمیایی است.

شیلنگ هیدرولیک ef7

شیلنگ هیدرولیک دارای قطر بیرونی نسبتاً کوچکی هستند، بنابراین می توان از آنها در فضاهای کوچک استفاده کرد، قطر داخلی آنها بین 3 تا 25 میلی متر است، در حالی که فشار آنها از 345 تا 3200 بار متغیر است.

در کجا می توان از شیلنگ هیدرولیک استفاده کرد.
این نوع شیلنگ ها برای پمپ هایی استفاده می شود که معمولاً برای شستشوی تحت فشار استفاده می شوند، جایی که شیلنگ ها آب را به سطحی که نیاز به تمیز کردن دارد منتقل می کنند.

پمپ های فشار قوی سوخت را فشرده می کنند و به طور مداوم آن را با توجه به مقدار لازم به باطری می رسانند، به همین دلیل است که می توان فشار را حتی در زمانی که دور موتور کم است حفظ کرد، بنابراین ضروری است که به صورت مجموعه ای استفاده شوند.

شیلنگ هیدرولیک تخصصی برای فشار بالا به طوری که می توان آن فشار را در طول استفاده حفظ کرد.

به همین ترتیب، آنها به طور گسترده ای در سیستم های هیدرولیک، تامین گاز و مایعات تحت فشار مانند روغن، امولسیون و غیره استفاده می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.