زنی با آب معدنی کل خانه ی خود را شست

در ساخت آب معدنی، فیلتر هوا، مایع و بخار فشرده ضروری است. طیف کامل فناوری های فیلتراسیون فرآیند دونالدسون تضمین می کند که محصول نهایی با استانداردهای بین المللی ایمنی مواد غذایی مطابقت دارد.

آب معدنی همانند آب تصفیعه شده برای بلدن مفید تر است.

ما تجربه گسترده ای در استفاده از محلول های فیلتر هوای فشرده خود در فرآیند دمیدن بطری برخی از بزرگترین تولید کنندگان آب بطری در جهان داریم.

محلول های هوای فشرده فشار بالا ما تضمین می کند که هوای مورد استفاده برای شکل دادن به بطری های PET عاری از ذرات، رطوبت، بخار روغن و باکتری باشد.

کاتالوگ محصولات ما برای مایعات با هدف تبدیل آب معدنی، چاه یا شهری به آب بطری تصفیه شده است. محفظه‌های فرآیند مایع ما طرح‌های بهداشتی ارائه می‌دهند.

آب معدنی
Glass of water with plastic water bottles on wood

که مکان‌هایی را که باکتری‌ها می‌توانند تجمع کنند را حذف می‌کند، و عناصر LifeTec ما می‌توانند همه چیز را از محافظت از غشاهای اسمز معکوس شکننده در برابر آسیب ذرات تا حذف میکروارگانیسم‌ها از محصول نهایی انجام دهند.

راه حل های تصفیه بخار ما برای پیروی از بهترین شیوه های صنعت و حفظ یکپارچگی فرآیند بسیار مهم هستند. با استریل کردن فیلترهای هوا و مایع که باکتری ها را جذب می کنند.

کاربر نهایی اطمینان حاصل می کند که میکروارگانیسم ها نمی توانند پخش شوند و محصول نهایی را آلوده کنند. فیلترها و محفظه های فولادی ضد زنگ ما برای مقاومت در برابر محیط سخت سیستم های بخار و تولید بخار تمیز در نقاط مختلف طراحی شده اند.

با استفاده از سبد محصولات فرآیند فیلتراسیون دونالدسون در ارتباط با بهترین شیوه های صنعت، می توانیم به طور موثر از برند و یکپارچگی محصول تولیدکنندگان آب معدنی محافظت کنیم.

آب معدنی شده محافظت از برند سازنده و یکپارچگی محصول با فیلتر هوای فشرده، مایع و بخار دانلود بروشور تولید آب معدنی به همراه نقشه فرآیند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.