زنی با کشمش آفتابی 1401 برای جوش های خود ماسک درست کرد

کشمش آفتابی 1401 تامین کنندگان انرژی بسیار سالم هستند. در این مقاله نگاهی به کشمش می اندازیم و اینکه این تامین کنندگان انرژی اندک چقدر سالم هستند. ما همچنین آنچه در میوه خشک است را نشان می دهیم.

پیوندهایی که با نماد یا زیر خط سبز مشخص شده اند پیوندهای وابسته هستند. اگر خریدی انجام شود، کمیسیون دریافت می کنیم بدون هزینه اضافی برای شما! اطلاعات بیشتر.

قبل از اینکه به خواص کشمش برای سلامتی بپردازیم، ابتدا به آنچه در داخل انگور خشک وجود دارد نگاه می کنیم.

ویتامین ها: کشمش حاوی مقداری ویتامین است. آنها به ویژه سرشار از ویتامین های B1، B3، B5 و B6 هستند.
مواد معدنی: کشمش همچنین حاوی مواد معدنی بسیاری مانند فسفر، کلسیم، منیزیم و سدیم است. حاوی مقدار زیادی از یک ماده معدنی به نام پتاسیم است.
عناصر کمیاب: انگور خشک عناصر کمیاب مهمی مانند منگنز، مس و روی و همچنین مقدار بسیار زیادی آهن را به همراه دارد.
فیبر: کشمش کوچک حاوی فیبر محلول در آب و نامحلول در آب است.

کشمش آفتابی 1401
اسیدهای آمینه و چرب: کشمش علاوه بر مقادیر کمی اسیدهای چرب اشباع و غیراشباع، حاوی تری ترپن های خاصی نیز می باشد. اینها مواد گیاهی ثانویه هستند. اسید اولئانولیک به ویژه در اینجا قابل توجه است.
ارزش غذایی: از آنجایی که کشمش چیزی جز انگور خشک نیست، بسیار شیرین است و بنابراین کالری زیادی دارد. شما باید به ازای هر 100 گرم کشمش حدود 300 کالری در نظر بگیرید.

اگرچه کشمش حاوی مقدار زیادی قند است، اما این فقط باعث می شود سطح انسولین به آرامی افزایش یابد. بنابراین هیچ هوس غذایی وجود ندارد. به همین دلیل، کشمش در موسلی صبح کاملا منطقی است.
از آنجایی که کشمش جزو غذاهای غنی از آهن است، می توانید با خوردن میوه های خشک با کمبود آهن مقابله کنید.
محتوای بالای پتاسیم تأثیر مثبتی بر عضلات شما دارد. ماهیچه ها به پتاسیم کافی نیاز دارند. از آنجایی که قلب نیز یک ماهیچه است، این ماده معدنی برای سیستم قلبی عروقی نیز مهم است.
گروه ویتامین های B به ویژه برای بسیاری از فرآیندهای متابولیک در بدن مهم است.
به لطف فیبر موجود در کشمش، مصرف منظم میوه های خشک هضم شما را تنظیم می کند.
اسید اولئانولیک موجود در کشمش از دندان های شما در برابر پوسیدگی محافظت می کند زیرا این ماده باکتری های خاصی را از بین می برد. به همین دلیل است که کشمش دوست دارد به دندان شما بچسبد چندان بد نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.