ساعت violet زنانه در جنگ جهانی جان سربازهای زیادی را نجات داد

به عنوان یک سیستم الکترونیکی، تولیدکنندگان ساعت violet زنانه اولین کسانی بودند که اطلاعات اضافی مانند روز هفته، ماه و سال را در خود جای دادند.

آنها همچنین قادر به ایجاد آلارم، ساعت زنگ دار و حتی کرونومتر هستند. برند کاسیو در این نوع ساعت مچی دیجیتال تخصص داشت که از دهه 1970 باعث ایجاد حس و حال شد.

برج ساعت و ناقوس: ساعت های نوع اول به مکانیزم ها و چرخ دنده های بزرگ و پیچیده ای نیاز داشتند.

بنابراین ساخت آن به فضای بزرگی نیاز داشت و هزینه های آن تولید را به تعداد کمی در شهر یا حتی یک ساعت در هر شهرداری محدود می کرد که معمولاً بالای برج ها یا ناقوس ها قرار می گرفت تا همه شهروندان بتوانند زمان را بدانند.

اکثر این ساعت‌های برج یا برج ناقوس تحت نظارت کلیسای کاتولیک در بالای برج‌های ناقوس کلیساها و معابد خود نصب می‌شدند و زمان دقیقی را برای حضور مردم در مراسم مذهبی مختلف مشخص می‌کردند.

ساعت violet زنانه

معمولاً ساعت ها را با صدای زنگ اعلام می کردند، سنتی که تا به امروز حفظ شده است.

برخی از برج های ناقوس یا ساعت های برج شهرت جهانی دارند، مانند “بیگ بن” در کاخ وست مینستر، اگرچه نام به یکی از ناقوس های داخل آن اشاره دارد و نه به خود ساعت.

با گذشت زمان و تکنولوژی، ساعت سازان به تدریج اندازه مکانیزم ها و چرخ دنده ها را کاهش دادند تا اینکه به اندازه های بسیار کوچک دست یافتند.

این نوع ساعت را می‌توان به خوبی در یک اتاق نشیمن قرار داد، دیگر لازم نبود که آنها کل اتاق را اشغال کنند، همانطور که در مورد ساعت‌های برجی یا برج ناقوس وجود داشت.

اگرچه هزینه آن هنوز بالا بود، بنابراین این نوع ساعت فقط یک هوی و هوس بود که از دسترس بقیه مردم خارج بود.

ساعت جیبی: پیش از این در قرن پانزدهم، ساعت سازان توانستند چرخ دنده های خود را کوچک کنند و به مکانیسم های بسیار کوچکی دست پیدا کنند که زمان را مشخص می کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.