فروشنده شمش روی شرکتی صادراتی

آهن پروفیل یکی از مواد ضروری سیستم ایمنی بدن انسان است. کمبود روی بدن انسان را در برابر بیماری ضعیف می کند. این ماده چاشنی چندین عملکرد در بدن انسان است و به تحریک فعالیت حداقل 100 آنزیم مختلف در بدن کمک می کند. البته برای بدن انسان فقط مقدار کمی از روی لازم است. این ماده به صورت شمش روی شرکتی در اختیار بسیاری از صنایع قرار می گیرد تا از آن در تولیدات خود به نحو درست و به اندازه استفاده نمایند.

فروشنده شمش روی شرکتی صادراتی

با مصارف اصلی شمش روی آشنا شوید

با مصارف اصلی شمش روی آشنا شوید موارد استفاده از شمش روی خالص :

آهن اسفنجی نی ریز به عنوان روشی برای محافظت از آهن و فولاد دربرابر خوردگی در جوّ، آب و خاک استفاده می شود. این امر به این دلیل است که روی در اکثر محیط ها ترجیحاً به آهن واکنش می دهد تا لایه های محافظی از اکسید، کربنات یا سایر محصولات واکنش روی را ایجاد کند که در مقابل خوردگی توسط جوّ مقاوم هستند. حتی اگر روکش خراشیده شود، به پوشش و محافظت از آهن ادامه می دهد.

روش های مختلفی از پوشش آهن و فولاد با روی وجود دارد. فولاد غالباً با استفاده از ورق فولادی غیر مستقیم و عبور از طریق حمام روی مذاب، گالوانیزه می شود. سپس از آن برای مقاصد زیادی استفاده می شود، به ویژه در ساخت کالاهای سفید رنگ و درخشان (یخچال و ماشین لباسشویی) و بدنه خودرو مورد استفاده قرار می گیرد.

محصولات فلزی که قبلاً ساخته شده و حال روکش آن ها از بین رفته است، مانند قطب های توزیع برق، ریل های نگهبان بزرگراه و لوله های آبیاری، می توانند با تمیز کردن کامل پوشش داده شده و سپس در حمام روی غوطه ور شوند، فرایندی که گالوانیزه عمومی نامیده می شود. اتصال دهنده ها را نیز می توان غوطه ور کرد و سپس از نو ساخت! در حالی که این پوشش هنوز یک روش راحت برای پوشش های نازک است، از طرف دیگر پوشش های با دوام کمتری به عنوان اتصال دهنده ها و ورق ها با آبکاری تولید می شوند.

مصرف دیگر، که برای وسایل کوچک مانند ناخن گیر ها و پیچ ها استفاده می شود، با گرم کردن آن ها در یک مخزن دوار با خاک روی به عنوان شرید کننده شناخته می شود.

اشیاء بسیار بزرگی مانند پل ها می توانند پس از نصب توسط اسپری شرید با روی مایع محافظت شوند.

آند های آلیاژ روی برای محافظت از قایق ها و کشتی ها استفاده می شوند. آن ها به تدریج مولکول به مولکول خورده می شوند. وقتی کاملا خورده شدند جایگزین می شوند و یک پوشش جدید استفاده می گردد.
آلیاژهای روی در ریخته گری استفاده می شوند، یک اصطلاح عمومی برای ریخته گری در قالب وجود دارد که استفاده از روش تزریق فشار است. این روش منجر به ریخته گری با دقت بالا از مقاومت متوسط ​​می شود که قادر به تولید با ظرافت بسیار بالا است. طیف گسترده ای از محصولات به این روش ساخته می شود، از اسباب بازی های قالب گیری ریخته گری گرفته تا قطعات برای موتور ها و … .

کاربرد شمش روی در علم پزشکی

کاربرد شمش روی در علم پزشکی کاربرد شمش روی در بسیاری از شاخه ها و صنایع می باشد که فقط به کاربرد های پزشکی آن می پردازیم.

در حال حاضر، میزان توصیه شده مصرف روی در رژیم غذایی 8 میلی گرم (mg) در روز برای خانم ها و 11 میلی گرم در روز برای آقایان است.

این عنصر به طور طبیعی در بسیاری از غذاهای مختلف یافت می شود، اما به عنوان یک مکمل غذایی نیز موجود است.

روی عنصر مهم تغذیه ای است.
کمبود روی در صورت عدم مصرف کافی از رژیم یا مکمل ممکن است رخ دهد.
کمبود در کودکان می تواند به موانع رشد و افزایش خطر عفونت منجر شود.
در دوران بارداری و شیردهی، زنان ممکن است نیاز به روی اضافی داشته باشند.

فواید
روی برای یک سیستم ایمنی سالم، ترکیب صحیح DNA، تقویت رشد سالم در دوران کودکی و بهبود زخم ها بسیار حیاتی است.

در زیر برخی از فواید روی برای سلامتی آورده شده است:

1) روی و تنظیم کننده عملکرد ایمنی
بر اساس ژورنال اروپایی ایمونولوژی، بدن انسان برای فعال کردن لنفوسیت های T (سلول های T) به روی نیاز دارد.

سلول های T از دو طریق به بدن کمک می کنند:

کنترل و تنظیم پاسخ های ایمنی
حمله به سلول های آلوده یا سرطانی
کمبود روی می تواند به شدت عملکرد سیستم ایمنی بدن را مختل کند.

بر اساس یک مطالعه منتشر شده در ژورنال آمریکایی بالینی تغذیه، کمبود روی در افراد باعث افزایش حساسیت به انواع بیماری ها می شود.

2) روی برای درمان اسهال
این ماده به شکل حیرت انگیزی از اسهال جلوگیری و آن را درمان می کند.

3) اثرات روی بر یادگیری و حافظه
روی یکی از مهم ترین عناصر برای تقویت نورون ها و سلول های خاکستری مغز می باشد که به صورت مستقیم بر یادگیری و حافظه افراد تاثیر می گذارند.

4) روی برای درمان سرماخوردگی
در مطالعه ای که در مجله پزشکی تنفسی باز منتشر شده است، روی باعث کاهش مدت زمان سرماخوردگی تا 40 درصد شد.

علاوه بر این، یک بررسی نتیجه گرفت که مصرف روی در کاهش مدت زمان و شدت سرما خوردگی در افراد سالم، در صورت مصرف در 24 ساعت از شروع علائم مفید است.

5) نقش روی در بهبود زخم ها
روی در حفظ یکپارچگی و ساختار پوست نقش دارد. بیمارانی که زخم های عمیق یا زخم های مزمن را تجربه می کنند، اغلب دچار نقص متابولیسم روی و سطح پایین سرم روی هستند. روی اغلب در سلول های پوستی برای درمان بثورات پوشک یا سایر تحریکات پوستی استفاده می شود.

یک مطالعه سوئدی که تاثیر روی در بهبود زخم را تجزیه و تحلیل کرده است، نتیجه گرفت: مصرف روی به صورت موضعی ممکن است با تقویت مجدد اپی تلیالیزاسیون، کاهش التهاب و رشد باکتری، بهبود زخم را تسریع کند. هنگامی که روی، بر روی زخم ها اعمال می شود، نه تن ها کمبود روی محلی را اصلاح می کند بلکه به عنوان دارو نیز عمل می کند.

 

منظور از شمش روی شرکتی چیست؟

منظور از شمش روی شرکتی چیست؟ شمش روی شرکتی نوعی از انواع مختلف شمش روی است که دارای ویژگی ها و خواص منحصر به فرد خود است. این ماده در حال حاضر بیشتر در صنایع پزشکی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرد و مستقیماً با جان مردم در ارتباط است. پس نباید هیچ ناخالصی که به سلامت انسان آسیب می زند در آن باشد.

شرکت فروش شمش روی خالص صادراتی

شرکت فروش شمش روی خالص صادراتی شرکت شمش روی ما اقدام به فروش شمش روی شرکتی صادراتی و انواع شمش های روی دیگر با بهترین کیفیت و قیمت نموده است. کافی است با ما تماس بگیرد تا متعجب شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.