فروشندگان خاک روی اصفهان ارزان قیمت

خاک روی اصفهان را می توانید با ارزان ترین قیمت خریداری کنید. خرید و فروش خاک روی در تناژ بالا و کیفیت مطلوب از طریق سایت نیز امکانپذیر می باشد.

در واقع خاک رس بنتونیت همان ترکیب اصلی است که از آن فلز روی تولید می شود. معادن روی بیشتر به صورت زیرزمینی بوده که استخراج آنها به کمک ماشین آلات پیشرفته ای انجام می شود. در خاک روی علاوه بر عنصر روی می توان ترکیبات متفرقه ای دیگری مانند منیزیم، کادیوم، آهن، کبالت و… را نیز مشاهده نمود که پس از فرآوری خاک، این عناصر جداسازی شده و خاک روی خالص آماده فروش می شود.

فروشندگان خاک روی اصفهان ارزان قیمت

در خاک روی چه ناخالصی وجود دارد؟

در خاک روی چه ناخالصی وجود دارد؟

عیار خاک روی را بر اساس میزان ناخالصی آن می سنجند. فلز روی بیشتر در معادن زیرزمینی یافت می شود. به عبارت دیگر حدود 80 درصد از معادن روی در زیر زمین قرار دارند و حدود 8 درصد از نیز به صورت ترکیبی از دو حالت روباز و زیرزمینی دیده می شوند. بیشترین میزان برداشت و حجم تولید از معادن سرپوشیده بوده و بین 12 تا 15 درصد آن از معادن ترکیبی استخراج می شود.

از آنجا که در معادن زیرزمینی علاوه بر روی، فلزات دیگری نیز یافت می شوند، به همین دلیل میزان خالصی خاک روی را تحت تاثیر قرار می دهند. بیشترین میزان ناخالصی که در زمان تولید و فرآوری خاک روی از آن به دست می آید شامل موارد زیر می باشد.

  • منگنز
  • کبالت
  • آهن
  • مس
  • کلر و فلوئور

نکته مهم این است که میزان این ناخالصی ها در قیمت نهایی خاک روی تولید شده، اثر مستقیم دارد. هرچه میزان این ناخالصی ها بیشتر باشد، قیمت خاک روی ارزانتر خواهد بود. برخی از فلزات به دلیل سنگینی امکان جداسازی آنها با هزینه های گزافی همراه است از این رو بسیاری از تولید کنندگان از حذف این فلزات چشم پوشی می کنند.

تقسیم بندی خاک روی با توجه عیار

تقسیم بندی خاک روی با توجه عیار

خاک روی برای بسیاری از صنایع از اهمیت ویژه ای دارد. تامین خاک روی با عیار بالا در تولیدات صنایع بزرگ به ویژه تولید کنندگان سرب و روی از اهمیت بالایی برخوردار است. معادن روی در کشور از نظر دارا بودن این فلز درجه بندی شده اند. برخی از آنها دارای عیار بالای 90 و برخی عیاری کمتری از 10 دارند. خاک روی معادنی که دارای عیار پایین هستند صرفه اقتصادی نداشته و هیچگاه مورد بهره برداری قرار نمی گیرند.

البته در سالهای اخیر خاک روی به صورت وارداتی از کشورهای مختلف از جمله ترکیه به کشور وارد که تعیین عیار آن نیز در آزمایشگاه های تشخیص خاک انجام می گیرد. نکته مهمی که درباره عیار خاک روی باید ذکر کرد این است است که به دلیل وجود ناخالصی ها ممکن است خاک انتقالی پس از فرآوری درصد کمی روی در خود داشته باشد.

به همین دلیل کشف معادن جدید که نیاز کارخانجات سرب و روی کشور را تامین نماید از ضروریات بوده و لازم است معادن با عیار بالا با روش های نوین کشف و مورد بهره برداری و استخراج قرار گیرند. خاک روی نقش مهمی را در توسعه هر کشوری دارد و برطرف کردن نیاز به موقع صنایع به این محصول استراتژیک می تواند رشد چند برابری در این حوزه را به همراه داشته باشد.

بهره برداری از خاک روی نیازمند دانش روز و ماشین آلات پیشرفته ای است که در حال حاضر با تلاش مهندسان خبره ایرانی این امر تا حدود زیادی محقق شده است. همین امر سبب گردیده کشف، استخراج و فرآوری معادن روی در سراسر کشور سرعت گرفته و نیاز کشور به واردات این محصول کاهش چشمگیری داشته باشد. برخی از جدیدترین معادن کشف شده، حاوی روی با عیار بالا بوده که می تواند نیاز صنایع مختلفی را در سراسر کشور در کمترین زمان برطرف نماید.

هم اکنون خاک روی اصل و با عیار بالا از معادن استان های تهران، زنجان و اصفهان و یزد برداشت می شود. خلوص خاک روی برداشت شده از معادن این استان ها با یکدیگر متفاوت بوده و بسته به میزان ناخالصی که در آن وجود دارد، در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد.

چگونه خاک روی ارزان خرید کنیم؟

چگونه خاک روی ارزان خرید کنیم؟

خاک روی قیمت متغیری دارد. تفاوت قیمت ها بسته به نوع خرید و عیار خاک دارد. اما ما چگونه می توانید خرید خاک روی را با قیمت مناسب انجام دهیم؟ مشتریان عمده خاک روی کارخانجات تولید کننده مس و روی هستند که پایه تولیدات آنها بر اساس این خاک صورت می گیرد. فروشندگان عمده می توانند خاک روی را با قیمت مناسب به مشتریان عرضه کنند و اگر شما به عنوان یک خریدار بزرگ سفارش خود را در تناژ بالا ثبت کنید می توانید تخفیف خوبی نیز بگیرید.

برخی از انواع خاک روی به علت درصد ناخالصی بالایی که دارند، قیمت پایین تری داشته و برعکس خاک روی وارداتی به علت تعرفه های گمرکی قیمت بالاتری دارد. اینکه خاک  روی فرآوری شده از معادن داخلی مشتری بیشتری دارد یا نوع وارداتی آن، به نظر مشتری برمی گردد.

خاک روی انواع مختلفی دارد که از جمله آنها می توان به خاک بنتونیت اصفهان ، خاک روی سولفوره، خاک روی معدنی و… اشاره نمود. عیار و میزان روی موجود در هر یک از انواع این خاکها با یکدیگر متفاوت بوده و از این نظر قیمت های متغیری نیز دارند. برای خرید بهترین نوع می توانید با فروشنده مشورت و بر اساس نیاز خود نوع مناسب را سفارش دهید. البته اگر خرید را به صورت فله ای نیز انجام دهید، خرید ارزانتری خواهید داشت.

فروش عمده خاک روی اصفهان

فروش عمده خاک روی اصفهان

خاک روی اصفهان را می توانید به صورت عمده و در تناژ بالا سفارش دهید. در این صورت می توانید با هزینه کمتر مقدار بیشتری از این محصول مهم و کاربردی را خریداری نمایید. در فروش اینترنتی نیز خاک روی عمده با قیمتهای پایین تری به مشتریان عرضه می شود و کارخانه های تولید کننده سرب و روی که نیاز مبرم به این فلز برای تولیدات خود دارند، می توانند با اطمینان خاطر از کم و کیف محصول عرضه شده، آن را در میزان مورد نیاز ثبت سفارش نمایند.

خاک روی اصفهان به صورت مستقیم نیز به فروش می رسد. درجه بندی خاک روی اصفهان از نظر عیار به خریداران کمک کرده تا بتوانند بر اساس نیاز خود، عیار بالا یا متوسط آن را سفارش دهند. خرید و فروش مستقیم و عمده مزایای زیادی هم برای خریدار و هم فروشنده دارد.

بزرگترین مزیت آن برای عرضه کننده، فروش یک جای محصول و برای مشتری، خرید با قیمت ارزانتر خواهد بود. همین موضوع سبب شده است بسیاری از مشتریان خاک روی این شیوه از خرید را به سایر روشها ترجیح دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.