قاچاقچیان چرم طبیعی گاوی در مرز مکزیک دستگیر شدند

صنعت چرم طبیعی گاوی در حال ایجاد محصولی است که هم طبیعی و هم ماندگار باشد  چرم در توانایی خود در ترکیب زیبایی، راحتی و کاربردی منحصر به فرد است.

چرم گاوی خوب دوام زیادی دارد و بر خلاف بسیاری از مواد مصنوعی یا مصنوعی، با افزایش سن بهتر می شود و به عمق پتینه و الگوی پوشیدنی می رسد که برای کاربر خاص است بسیار شبیه به شلوار جین مورد علاقه.

همانطور که ما آگاهانه به دنبال راه‌هایی برای کاهش یا مصرف می‌گردیم، چرم طبیعی گاوی بسیار با اخلاق «کمتر بخر، بهتر بخر» مطابقت دارد. سرمایه گذاری در محصولات چرمی با کیفیت، سرمایه گذاری برای آینده است.

چرم طبیعی به راحتی قابل تعمیر و نگهداری است
سفر به سمت پایداری با محصولاتی شروع می‌شود که می‌توان آن‌ها را برای ماندگاری طولانی تعمیر کرد.

چرم طبیعی در نگهداری مادام العمر نیاز بسیار کمی دارد و انجام آن در خانه آسان است، به عنوان مثال به منابع زیادی برای شستشو و خشک کردن نیاز ندارد و ما به طور فزاینده ای شاهد احیای مهارت های صنعتگر هستیم ارائه خدمات تعمیر برای کالاهای چرمی با ارزش. .

زیورآلات چرم طبیعی گاوی حاصل از فرآیند تولید را می توان به عنوان پر کردن، (مثلاً در کیسه های بوکس) یا ترکیب با مواد دیگر برای ساخت محصولات کامپوزیتی مانند تخته چرمی، که برای کفی و پاشنه در کفش استفاده می شود، استفاده کرد.

چرم در پایان عمر می تواند آسیاب شود تا از این طریق tpp استفاده شود. چرم در پایان عمر خود، بسته به نوع آن در 10 تا 50 سال، تجزیه زیستی می شود. ما می بینیم که تزئینات چرمی به طرز خلاقانه ای در پوشش دیوارها گنجانده شده است، به علاوه شرکت های بیشتری در حال بازیافت اجزای چرم از کفش و کالاهای چرمی به چیزی جدید هستند. 

مهارت‌های چرم‌سازان، مواد اولیه اولیه یکسانی را می‌گیرند و آن را به «پارچه‌های» متفاوت با کیفیت‌ها و مزایای متفاوت تبدیل می‌کنند. چرم طبیعی گاوی را می توان طوری طراحی کرد که برای مبلمان به اندازه کافی بادوام باشد و در عین حال برای کفش راحتی به اندازه کافی نرم باشد.

این بهترین دستکش های لباس یا دستکش های موتورسواری محافظ و مقاوم در برابر سایش را می سازد. چرم انعطاف پذیرترین کاپشن ها یا محکم ترین چکمه های پیاده روی را می سازد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.