مصرف آلو بخارا مشهدی توسط بیمار سرطانی او را به کام مرگ کشاند

آلو بخارا مشهدی که به عادی سازی هضم و تقویت استخوان ها کمک می کند، حاوی آنتی اکسیدان ها و مواد مفید زیادی است. با این حال، شرایطی وجود دارد که هنگام مصرف باید در نظر گرفته شود.
آلو بخارا یک میوه خشک خوشمزه و سالم است که می توان آن را به جای دسر استفاده کرد و به دستور پخت اضافه کرد.

همه آلوها برای خشک کردن و تبدیل شدن به میوه خشک مناسب نیستند.

از میوه های کوچک استفاده می شود، زیرا خشک شدن آنها آسان تر است. میوه باید حدود 20 درصد ماده خشک و 12 درصد شکر داشته باشد، در حالی که ترکیب باید تا حد امکان حاوی آب و اسید کمتری باشد.

در بیشتر موارد، تولیدات در مقیاس بزرگ، آلو بخارا را در اتاقک های بخار و هوا خشک می کنند. تا 60 درصد مایع از میوه خارج می شود. سپس آن را می جوشانند تا میوه نرم شود.

آلو بخارا با غذاهای مختلف به خوبی هماهنگ می شود، برای شیرینی ها و دسرها استفاده می شود، مربا و مارمالاد درست می شود و در برخی از دستور العمل ها به عنوان پرکننده استفاده می شود.

آلو بخارا مشهدی

کالری و ارزش غذایی آلو بخارا
1 وعده آلو (حدود 28 گرم) حاوی:

– 67 کالری

– 18 گرم کربوهیدرات

– 2 گرم فیبر

– شکر 11 گرم

همچنین حاوی ویتامین های گروه B، ویتامین K، مس، منگنز، منیزیم، فسفر و آهن است. آلو حاوی کالری، فیبر و کربوهیدرات بیشتری نسبت به آلو بخارا است.

آلو سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی، فیبر و آنتی اکسیدان است. این مواد به عادی سازی هضم، محافظت از بدن در برابر التهاب مزمن و ارتقای سلامت قلب و استخوان کمک می کنند.

متابولیسم را بهبود می بخشد. آلو بخاراحاوی مقدار زیادی فیبر است. فیبر نامحلول موجود در آن به فرآیند هضم کمک می کند و مدفوع را عادی می کند. فیبرهای محلول باعث افزایش جذب مواد مغذی از غذا می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.