واردات خاک روی ترکیه به ایران

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نیاز روز افزون صنعت به مواد اولیه نوین دیگر استفاده از انواع آهن ترانس در کاربرد های مختلف به منظور تهیه مواد اصلی در تولید سایر محصولات بر کسی پوشیده نیست. کشور ما علاوه بر منابع  روی خود خاک روی ترکیه را وارد می کند. شرکت های کشورمان که استفاده کننده این مواد هستند می توانند با تماس با شماره های درج شده در صفحه این سایت خرید خود را نهایی کرده و سفارش را در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرند.

واردات خاک روی ترکیه به ایران

انواع خاک روی موجود در بازار

انواع خاک روی موجود در بازار کاربرد وسیعی که این عنصر داشته آن را یکی از مهمترین و به عبارتی به ماده ای استراتژیکی تبدیل کرده که در ذیل به چند مور د استفاده از روی اشاره شده است:

  • استفاده آن در فلزات و آلیاژها
  • تولیدات کرم های مراقبت پوست
  • تولید بوگیر
  • استفاده در آبکاری صنعتی
  • به کار بردن آن در محافظ خوردگی چوب

پس باید یادآور شد که انواع خاک آلومینیوم آلیاژی که خلوص و تراکم آنها متفاوت از یکدیگر است را می توان با قیمت های متفاوت و متناسب با سرویس حمل و نقل و تحویل در اقصی نقاط کشور به سهولت یافت. مسلما هر محصول برای استفاده به عنوان مواد اولیه یا استفاده به جهت استخراج سایر مواد موجود در آن باید دو ویژگی و معیار مناسب و نیز شکل ترکیبی مناسب داشته باشد.

در مورد سنگ و خاک فلزات بیشتر ترکیب بصورت سولفوره بوده و کار آوری  لازم را دارا می باشد اما متاسفانه بیشتر خاک های ایران از نوع کربنات هستند که این امر خود مستلزم فرایند اضافی و نیز ایجاد و احداث خط این فرایند می باشد که خود هزینه بر بوده و هزینه  تمام شده کالا را به میزان چشمگیری افزایش می دهد.

خصوصیاتی که خاک روی ترکیه دارد:

خصوصیاتی که خاک روی ترکیه دارد: از خصوصیات بارز روی ترکیه عیار بالا نسبت به خاک ایران و نیز موجب رجحان خاک کشور ترکیه نسبت به محصولات داخلی و در نتیجه رشد چشمگیر صادرات این محصول به ایران هستیم که این امر خود سبب بر هم خوردن سیلان صادرات و واردات ایران و ترکیه و از طرفی سبب رکود صنعت معدن خاک روی در ایران می شود که از این معادن می توان به معدن انگوران و یا معدن مهدی آباد اشاره کرد.این واردات چند صباحی است که رشد چشمگیری داشته و از حد متعارف و توجیه پذیر خود خارج شده و همچنان به رشد خود ادامه می دهد. مسلما مضراتی که فروش خاک روی وارداتی که منابع داخلی دارد و می توان از معدن های کشورمان تهیه و استخراج کرد بر کسی پوشیده نیست.

چگونه خاک روی با قیمت ارزان بخریم؟

چگونه خاک روی با قیمت ارزان بخریم؟ دولت حدود دو یا سه سال پیش با هدف پایین آوردن قیمت خاک روی اقدام به واردات نمود و آن هم با استناد به این نکته که میزان ذخایر معدنی و مهمترین معدن کشور یعنی معدن انگوران رو به پایان بوده و نمی توان مدت زمان طویلی بر روی آن حساب باز کرد و از سوی دیگر با برداشت رگه ها و نقاط با عیار بالا و اتمام تقریبی آنان دیگر نمی توان عیار بالایی از خاک این معادن انتظار داشت. همان طور که پیداست این افسار گسیختگی موجود در واردات خاک روی از ترکیه موجبات تضعیف و رکود معدن داران و یا مانع از اکتشاف معادن جدید شده که این امر خود به صورت زنجیری و هم پیوسته موجبات رکود اقتصادی را فراهم می آورد از طرفی واردات بی رویه خاک روی از مبدأ ترکیه به مقصد ایران و مشخصا کارخانجات تولید شمش روی موجب استیلای واردات از ترکیه نسبت به صادرات از ایران به این کشور و طبعا وابستگی اقتصادی بودجه به نفت را دنبال داشته و یکی از فرصت های بسیار مناسب با توجیه اقتصادی و مالی که هم موجبات ایجاد فرصت های شغلی گوناگون و نیز در بعد تجاری و رشد صادراتی کشورمان سایه بی تدبیری یا تصمیم گیری لحظه ای یا برون اینده نگری مسئولان ذیصلاح به راحتی از دست رفته و با کنکاش سطحی و براوردهای جزئی می توان آن را دریافت.

مرکز فروش خاک روی در کرمان

مرکز فروش خاک روی در کرمان با توجه به شرایط اقلیمی و تنوع عناصر موجود در سطح زمین در منطقه کرمان به عنوان قطب تولید خاک روی بیشتر از سایر مناطق کشور مورد توجه قرار گرفته که این امر به دلیل کیفیت قابل قبول و نیز خلوص توجیه پذیر این عنصر در معادن و منابع این استان است. بنابراین به مرکز فروش خاک روی کرمان تمرکز بیشتر داشته و به راحتی می توان به آنها دسترسی پیدا کرد. فروش خاک روی در نمایندگی های خرید و فروش این محصول کرمان به سادگی و بدون نیاز به هزینه های گزاف یا صرف وقت طولانی به راحتی می توان هر میزان از خاک روی با هر غلظت و خلوص مورد نظر را تهیه کرد.

در زمینه فروش خاک روی هم مانند سایر محصولات و مواد معدنی شرکت آراد با ارائه لیستی از مراکز فروش و دفاتر ترخیصی و تحویل ماده مورد نظر می کوشد تا گام مؤثری در جهت معرفی و شناساندن بهتر و بیشتر تلاشگران صنعتی در زمینه های گوناگون بلاخص در زمینه خاک روی بردارد. از این رو با مراجعه به سایت آراد و بخش فروشندگان فعال می توان فهرست کامل از این عزیزان و در برخی موارد حتی قیمت و زمان تحویل کالا هم بدست آورد. یا همچنین شما عزیزان می توانید تنها با برقراری یک تماس تلفنی با کارشناسان خبره و آگاه وب سایت آراد اطلاعات فنی لازم در مورد خاک روی کرمان یا خاک روی وارداتی از ترکیه به ایران و نیز قیمت عیارهای مختلف و نیز زمان و نحوه تحویل آن به شما اطلاعات جامع و کاملی کسب نمایید. در پایان باید اشاره کنم که فلز روی رتبه دوم معروف ترین فلزات غیر آهنی بعد از آلومینیوم را از آن خود کرده و در نتیجه از اهمیت خاصی برخور دار بوده و به عنوان اهرمی در بیلان های صادراتی و یا تاثیر بر بازار های جهانی از این محصول استفاده کرد. از سویی از سه سال پیش با شروع روند افزایش تقاضا در کشورهای صنعتی نظیر هند و چین آن هم با رشد بیش از سه درصدی و از سویی با برخوردار بودن کشورمان از منابع و معادن کلان می توان نقش پر رنگی در بازار جهانی روی ایفا کرد و تا حدودی وابستگی اقتصادی و احتیاج دائمی بودجه سالانه به نفت را کاهش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.