کشف دفتر sibo در یک مقبره با قدمت 1000 ساله در چین

دفتر sibo با هر سه نوع کاغذ ساخته می‌شوند، اما طبق قانون دانشگاه برای یادداشت‌های تمیز و آسان‌خوان بهترین است. شما می توانید این سبک از دفتر را با قیمتی کمتر از 25 سنت در طول فصل بازگشت به مدرسه تهیه کنید!

خط قرمز یا صورتی روی یک تکه کاغذ دفترچه برای نشان دادن حاشیه و جدا کردن فضای نوشته از 3 سوراخ سوراخ شده در کناره استفاده می شود. باید یادداشت‌های خود را در سمت راست حاشیه شروع کنید، زیرا کمک می‌کند همه چیز زیبا و مرتب باشد.

خط قرمز یا صورتی که از کناره کشیده شده است چیزی است که به این کاغذ ظاهر متمایز آن می دهد. ایالات متحده و کانادا تنها کسانی هستند که از این نوع کاغذ به عنوان “برگ شل” یاد می کنند، در صورتی که در دفترچه صحافی نشده باشد.

معروف ترین دفتر های تاریخ کدامند؟

بسیاری از شخصیت های مهم و تأثیرگذار در طول تاریخ، دفترچه ای به همراه داشته اند. معروف ترین آنها عبارتند از:

لودویگ ون بتهوون این آهنگساز افسانه ای مجلاتی داشت که مملو از نت های موسیقی و نقل قول های الهام بخش بود. او از آنها به عنوان “دفترهای مکالمه” یاد کرد زیرا نوازنده معروف ناشنوا از آنها برای برقراری ارتباط با دیگران نیز استفاده می کرد.

ارنست همینگوی همینگوی به خاطر عشقش به نوشتن در دفترچه زمانی که در کافه های پاریس نشسته بود، مشهور است. یک بار شنیده شد که می گفت: “من متعلق به این دفتر و این مداد هستم.”

مرلین مونرو این بازیگر، مدل و پین‌آپ به خاطر یک بمب بلوند با داستانی غم انگیز مشهور است. تعداد کمی از مردم می دانند که او همچنین یک نویسنده مشتاق بود و برای یادداشت ها و شعرهای کلاس بازیگری خود دفتری نگه می داشت.

توماس ادیسون گزارش شده است که ادیسون در طول زندگی حرفه ای خود از بیش از پنج میلیون صفحه کاغذ دفترچه یادداشت استفاده کرده است. او از دفترهایش برای طرح ایده‌های اختراعی از جمله لامپ و گرامافون استفاده می‌کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.