کودکی با قهوه پرند در یک روز 10 سانت قد کشید

قهوه پرند مانند هر ماده یا غذای دیگری منع مصرف دارد. به خصوص برای برخی از افرادی که مشکلات سلامتی دارند. این به این معنی نیست که بد است، اما به این معنی است که در این موارد باید مصرف آن را کاهش دهید و یا قهوه بدون کافئین بنوشید.

مواردی که در آنها نباید قهوه بنوشید یا دوز روزانه را کاهش دهید، عبارتند از:

تپش قلب، تاکی کاردی و مشکلات آریتمی دارید. دلیل آن این است که با تأثیر بر سیستم عصبی، این علائم می تواند تشدید شود.
اگر داروهای ضد افسردگی مصرف می کنید یا با سیستم عصبی مشکل دارید، زیرا به دلیل کافئین می توانند اثر ضد افسردگی داشته باشند. بهتر است بدون کافئین بنوشید تا بیشتر شما را عصبانی نکند.
همچنین برای افراد مبتلا به فشار خون بالا مناسب نیست. کافئین همچنین می تواند فشار خون بالا را بدتر کند، بنابراین بهتر است از قهوه اجتناب کنید یا آن را بدون کافئین دم کنید.

 قهوه پرند
اگر از مشکلات گوارشی مانند سندرم داون، روده تحریک پذیر، فتق هیاتال، ورم معده، زخم و غیره رنج می برید، زیرا می تواند وضعیت شما را در اثر کافئین بدتر کند.

به یاد داشته باشید، حتی بدون کافئین نیز مقدار کمی کافئین دارد و 100٪ بدون کافئین نیست. قهوه مخاط معده را تغییر می دهد که می تواند باعث مشکلاتی مانند استفراغ، اسهال، سوء هاضمه یا نفخ، قولنج و غیره شود.
هنگامی که نمک های آهن یا ترکیبات آهن رژیمی می نوشید، ترکیبات نامحلول می توانند تشکیل شوند که جذب آنها را دشوار می کند.
شما از استرس، اضطراب، عصبی بودن یا بی خوابی رنج می برید.

استفاده از کافئین بدون کافئین ترجیح داده می شود، زیرا کافئین به دلیل قدرت محرکی که دارد می تواند این شرایط را بدتر کند.
شما باید عملکرد فکری خود را بهبود ببخشید، زیرا اگر زیاد قهوه بنوشید (6 فنجان در روز)، می تواند بر مغز شما تأثیر بگذارد. اگرچه قهوه دامنه توجه و توانایی شناختی شما را بهبود می بخشد، اما مصرف بیش از حد آن می تواند بر علیه شما کار کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.